Wieki sukces Mateusza Fudali w Ogólnopolskim Konkursie

Wieki sukces Mateusza Fudali w Ogólnopolskim Konkursie 683 1024 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Mateusz Fudala,  uczeń klasy III technikum agrobiznesu zajął  wysokie 13 miejsce  w kraju na Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych. Finał Krajowy XLI Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, odbył się 8 marca br. w Kielcach w trakcie XXVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH. Do ścisłego Finału Olimpiady zakwalifikowali się rolnicy, studenci oraz uczniowie ze szkół rolniczych z całej Polski. W Finale łącznie udział wzięło  71 młodych pasjonatów rolnictwa w wieku od 16 do 40 roku życia. Nasz uczeń wykazał się imponującą  wiedzą z każdej dziedziny rolnictwa i ostatecznie zajął 13 miejsce w Polsce. Brawo Mateusz! Jesteśmy dumni, bo udział w tej Olimpiadzie to zaszczyt i prestiż dla uczestnika i dla szkoły, którą reprezentuje.

 

opiekunowie: Dorota Zmarzlińska, Anna Kamińska, Andrzej Marko, Mateusz Buła

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH