Dzień otwarty

Drodzy uczniowie,

w tym roku planujemy, aby dzień otwarty odbył się 14 kwietnia, szczegółowe informacje z harmonogramem podamy wkrótce,  zachęcamy, aby śledzić zamieszczane informacje zarówno na stronie jak i na naszych portalach społecznościowych.

Do zobaczenia wkrótce i  już dziś serdecznie zapraszamy 


TAK BYŁO NA DNIU OTWARTYM 4 KWIETNIA 2022 r.

Planując „Dzień otwarty szkoły” byliśmy przekonani, że warto się spotkać, bo nic nie zastąpi spotkania. W poniedziałek 4 kwietnia okazało się, że mieliśmy rację, bo goście tłumnie zawitali w progi naszej szkoły.

Odwiedzili nas uczniowie, ich rodzice i opiekunowie oraz …zwierzęta. A wszystko po to , aby poczuć wyjątkową atmosferę panującą w szkole oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023.

Bezpośredni kontakt z uczniami i nauczycielami oraz filmiki promujące kierunki kształcenia w przystępny sposób ukazały wszechstronność oferty szkoły.

Kształcimy zawodowo i dostosowujemy ofertę kształcenia do potrzeb rynku pracy.

 

  

Z A P R A S Z A M Y

Ludźmierz ul. Tetmajera 56

 

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po szkole.