W naszej szkole uczniowie poznają tajniki strzelectwa

W naszej szkole uczniowie poznają tajniki strzelectwa 1024 576 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W ramach realizacji Program Upowszechniania Strzelectwa 2023 – 2025 pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki w naszej szkole odbyły się zajęcia strzeleckie.

Wydarzenie, zorganizowane przez nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa we współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym, skierowane było do uczniów klas czwartych technikum oraz klas drugich branżowej szkoły I stopnia.

Instruktorzy przygotowali specjalny program warsztatów strzeleckich, w ramach których uczniowie mieli okazję poznać różne rodzaje broni oraz podstawowe  zasady bezpiecznego jej użycia. Wirtualna strzelnica stała się doskonałą okazją do ćwiczeń praktycznych. Okazało się, że dla wielu uczestników był to pierwszy kontakt z bronią, ale na pewno nie ostatni w ZSCKR Nowy Targ.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH