Wieczór Filmowy pełen Emocji w Naszej Szkole!

Wieczór Filmowy pełen Emocji w Naszej Szkole! 766 1024 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W miniony piątek, 2 lutego, szkolna sala gimnastyczna  zamieniła się w kameralną salę kinową, w której odbył się „Wieczór Filmowy”. Tematem przewodnim  był „honor”, a postawy głównych bohaterów prezentowanych filmów skłoniły naszą społeczność do  refleksji nad tą cnotą i jej znaczeniem we współczesnym świecie.

W przytulnej atmosferze spotkania, uczniowie mieli okazję dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wnioskami, kształtując swoją moralną perspektywę. Cieszymy się, że „Wieczór Filmowy” stał się miejscem inspirujących rozmów i budowania więzi między uczestnikami.

Wieczorowi filmowemu towarzyszył pyszny bufet. Jednak bez obaw, każda zjedzona tego wieczoru kaloria  poszła na charytatywną działalność szkolnego wolontariatu.

Mamy ogromną radość podzielić się z Wami, że w ramach tej akcji udało nam się zebrać 550 złotych! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom i rodzicom za wsparcie tej szczytnej inicjatywy. Środki te posłużą do wspierania działań charytatywnych organizowanych przez nasz szkolny wolontariat.

 

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH