Uczniowie zakwalifikowani do kursów: prawo jazdy kat. B, planowanie diet z wykorzystaniem profesjonalnych programów komputerowych oraz rozczyszczanie i podkuwanie

Uczniowie zakwalifikowani do kursów: prawo jazdy kat. B, planowanie diet z wykorzystaniem profesjonalnych programów komputerowych oraz rozczyszczanie i podkuwanie 800 534 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Drodzy Uczniowie,

W roku szkolnym 2022/2023  realizujemy kursy zawodowe  w ramach projektu RPO „Intensyfikacja kształcenia rolniczego w szkołach prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na terenie województwa małopolskiego”. W oparciu o przeprowadzoną rekrutację do udziału w kursach: prawo jazdy kat.B.,  planowanie diet z wykorzystaniem profesjonalnych programów komputerowych, rozczyszczanie i
podkuwanie
zostały stworzone listy zakwalifikowanych uczestników.

 

  1. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w kursie prawo jazdy kat.B
  2. Lista osób zakwalifikowanych i rezerwowa do udziału w kursie planowanie diet z wykorzystaniem profesjonalnych programów komputerowych
  3. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w kursie podkuwania i rozczyszczania
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH