Pożegnanie Maturzystów – „nic dwa razy się nie zdarza…”

Pożegnanie Maturzystów – „nic dwa razy się nie zdarza…” 1024 683 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W dniu 28 kwietnia b.r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Pan dyrektor Łukasz Fudala w imieniu całej społeczności szkolnej gratulował ABSOLWENTOM  sukcesu jakim jest ukończenie szkoły.  Pani Anna Paluch Posłanka na Sejm RP życzyła młodzieży, aby w przyszłości byli szczęśliwi i wykonywali z pasją to, co daje Im satysfakcję. W imieniu wychowawców klas czwartych absolwentów pożegnał pan Adam Głodek.

Kulminacyjnym momentem spotkania było uhonorowanie najlepszych abiturientów. Paulina Ryza, absolwentka technikum weterynaryjnego otrzymała złotą odznakę z logo szkoły. Srebrne odznaki z logo szkoły otrzymali: Gabriela Faron, Karina Luberda, Edyta Kulińska, Anna Antolak, Maria Janczy, Justyna Jaromin, Gabriela Matejczyk. Karina Luberda otrzymała również  nagrodę Burmistrza Miasta Nowy Targ dla najlepszego absolwenta, którą osobiście wręczył Pan Grzegorz Watycha.

Niespodzianką dla absolwentów była specjalna nagroda „Agere Aude” ufundowana przez wieloletniego dyrektora szkoły rolniczej. Pan Marian Nowak osobiście wręczył tę nagrodę Gabrieli Faron.

Drodzy absolwenci, idźcie w świat pełni siły i odwagi, realizujcie swoje marzenia. Życzymy Wam przede wszystkim dobrego i pięknego życia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i uświetnienie swoją obecnością  uroczystości  pożegnania klas maturalnych w ZSCKR Nowy Targ.

 

 

 

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH