Pączkowa uczta w naszej szkole.

Pączkowa uczta w naszej szkole. 768 1024 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Zgodnie z tradycją, w tłusty czwartek każdy powinien zjeść chociaż jednego pączka, aby przez cały rok nie opuszczało go szczęście. Dlatego też w tym dniu zajadaliśmy się  pysznymi pączkami przygotowanymi przez uczniów z klasy IV TŻiUG i IV TTŻ wraz z nauczycielkami.  Sprawili oni wszystkim radość, smażąc i przygotowując pączki z różnymi nadzieniami. Znajdowały się wyborne kompozycje z marmoladą, różą, pistacjami, białą czekoladą, karmelem oraz kremem czekoladowym. Każdy pączek był małym dziełem sztuki kulinarnej, co sprawiło, że tłusty czwartek w naszej szkole stał się niezapomnianym doświadczeniem smakowym.

Dodatkowym elementem tego wyjątkowego dnia była możliwość zadedykowania pączka wybranej osobie. To niewątpliwie uczyniło atmosferę jeszcze bardziej serdeczną i pełną uśmiechów. Wspólnie świętowaliśmy radość jedzenia pysznych wypieków i dzielenia się nimi z innymi.

 

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH