Nowoczesne trendy w turystyce…

Nowoczesne trendy w turystyce… 1024 768 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W dniu 12 stycznia 2024 roku uczniowie klasy 2 i 3 TA/TTnOW oraz IV TTnOW wzięli udział w wykładzie  pt. „Nowoczesne Trendy w Turystyce”. Pan Piotr Sadowski z Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu omówił tematy związane z nowymi zjawiskami w turystyce i podróżach na świecie, nowymi rodzajami i formami turystyki i rekreacji, międzypokoleniowymi różnicami w oczekiwaniach względem oferty turystycznej, rolą mediów społecznościowych w kreowaniu sposobów podróżowania, aplikacjami mobilnymi w turystyce i rekreacji, wydarzeniami kulturalnymi i eventami jako produktem turystycznym oraz bezpieczeństwem w turystyce. Dziękujemy za niezwykle inspirujący oraz fascynujący wykład i mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH