ERASMUS+ – czas na zagraniczne praktyki.

ERASMUS+ – czas na zagraniczne praktyki. 576 1024 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Z radością informujemy, że w ramach akredytacji otrzymanej przez nasza szkołę, realizujemy projekt „UCZNIOWIE ZSCKR ODKRYWAJĄ EUROPĘ”, finansowany w ramach programu ERASMUS+. W związku z powyższym zapraszamy do udziału w rekrutacji uczniów naszej szkoły, którzy są zainteresowani wyjazdem na zagraniczne praktyki zawodowe. Komisja Rekrutacyjna wyłoni listę uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz listę rezerwową. Wszelkie informacje o projekcie oraz wyniki rekrutacji będziemy na bieżąco publikować na stronie szkoły, natomiast wszystkich informacji o realizacji projektu i planowanych działaniach będzie udzielać Pani Magdalena Noworolnik.

  1. Ogłoszenie
  2. Formularz rekrutacyjny 
  3. Regulamin uczestnictwa w projekcie
  4. Regulamin rekrutacji do projektu
  5. Formularz rekrutacyjny doc.
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH