„Znając języki, wszędzie czujesz się jak w domu”

„Znając języki, wszędzie czujesz się jak w domu” 771 1024 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W dniu 22.05.2024 r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. W wydarzeniu wzięli udział  uczniowie z klas technikum i szkoły branżowej. Przygotowali oni stoisko prezentujące wylosowany przez nich kraj. Młodzież zwiedzająca stoiska mogła zapoznać się z podstawowymi zwrotami w językach prezentowanych krajów, atrakcjami turystycznymi i ciekawostkami na temat tych krajów z takich dziedzin jak: geografia, historia czy sport. Prezentowane były również flagi państw, tradycyjne stroje noszone przez ich mieszkańców oraz sławne osoby pochodzące z poszczególnych krajów. Zwiedzający mogli spróbować tradycyjnych przekąsek z różnych krajów świata oraz rozwiązywać interaktywne quizy i obejrzeć ciekawe prezentacje multimedialne. Wydarzeniu towarzyszyły plebiscyt na najciekawsze stoisko, muzyka i oczywiście dobra zabawa :)

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH