III miejsce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt 1024 461 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu
W dniu 15.03.2024 reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w zawodach powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt.  W turnieju wzięło udział pięć drużyn. Nasze dziewczęta wygrały trzy mecze z
czterech z LO nr 1 w Nowym Targu, LO nr 1 w Rabce Zdrój oraz ZSTiP w Nowym Targu. Ulegliśmy tylko zwycięzcą całego turnieju ZS w Jabłonce. Rywalizacja była bardzo zacięta i aż trzy drużyny miały po trzy wygrane, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było zrobienie tzw. „małej tabeli”. Końcowa lokata dla nas to trzecie miejsce. Gratulujemy dziewczynom i dziękujemy za zaangażowanie.
P.S. Zuzanna Zapała z 4 TTŻ została MVP turnieju!!!!! Gratki💪💪💪
Opiekun: Szymon Ożański
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH