EGZAMIN PRAKTYCZNY Z KWALIFIKACJI ROL.04 – ważne informacje

EGZAMIN PRAKTYCZNY Z KWALIFIKACJI ROL.04 – ważne informacje 800 534 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Szanowni Państwo/ Słuchacze,

Uprzejmie informujemy, że egzamin praktyczny z kwalifikacji ROL.04 – prowadzenie produkcji rolniczej, odbędzie się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej. Jednocześnie informujemy, że daty oraz godziny egzaminu pozostają bez zmian. Prosimy o zgłoszenie się na egzamin najpóźniej 30 minut przez wyznaczoną godziną. Wszyscy zdający przystępujący do egzaminu powinni mieć ze sobą dowód tożsamości, kalkulator prosty, długopis czarny oraz powinni posiadać odpowiedni strój roboczy.

Adres szkoły: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej

Hańczowa 80

38 – 316 Wysowa Zdrój

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH