Dzień otwarty w naszej szkole…

Dzień otwarty w naszej szkole… 1024 681 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

22 kwietnia szkoła rolnicza powitała  w swych progach blisko trzystu ósmoklasistów w ramach dnia otwartego. Przyszli tacy, którzy lubią zwierzaki i marzy im się nauka w technikum weterynarii. Przyszli tacy, którzy talenty kulinarne chcą pielęgnować w klasach gastronomicznych. Przyszli i tacy, którzy w przyszłości chcą  prowadzić gospodarstwa rolne,  firmy projektujące ogrody czy agroturystkę. Znaleźli się też  niezdecydowani, którzy przyszli rozeznać się, zasięgnąć języka i- być może- przekonać.

Wszystkich powitaliśmy jednakowo serdecznie, zaprezentowaliśmy zarówno  profesjonalnie, jak i   z przymrużeniem oka, możliwości edukacji w naszej szkole. Wierzymy, że u chętnych chęci potwierdziliśmy, a nieprzekonanych przekonaliśmy.

Mamy nadzieję, że szansa zapoznania się  z pomocami dydaktycznymi na stanowiskach prezentujących poszczególne zawody, liczne kuluarowe rozmowy, wspólne zdjęcia,  tańce i przekąski przyczyniły się do zadzierzgnięcia więzi z naszą placówką, co zaowocuje tym, że we wrześniu powitamy gości dnia otwartego jako uczniów klas pierwszych. Czekamy na Was!

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH