Dzień Książki w naszej szkole – Pełen Magii Literatury!

Dzień Książki w naszej szkole – Pełen Magii Literatury! 1024 576 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W miniony piątek, 27 października, nasza szkoła przemieniła się w bajkową krainę, gdzie literatura ożywała na każdym kroku. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, ten wyjątkowy dzień stał się prawdziwym świętem dla miłośników książek i opowieści.

Uczniowie wcielili się w swoje ulubione postacie z książek i bajek, co sprawiło, że korytarze i klasy zamieniły się w krainę literatury, pełną kolorów i magii. To był czas, kiedy można było spotkać Harry’ego Pottera, Ambrożego z „Akademii Pana Kleksa”, greckich bogów i boginie  czy też wiele innych bohaterów, którzy przeszli prosto z kart książek na nasze szkolne podwórko.

Ale to nie wszystko! Tego dnia, nasi uczniowie również zatopili się w fascynujących opowieściach, czytając wspólnie książki. To wspaniała okazja do dzielenia się swoimi ulubionymi historiami i zanurzenia się w literackim świecie.

A co to byłoby święto książki bez słodkości? Nasza społeczność szkolna przygotowała przepyszne ciasteczka, które były nie tylko pyszne, ale także pięknie udekorowane w kształcie książek. To doskonały dodatek do tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w Dniu Książki. Wasze zaangażowanie sprawiło, że to święto literatury było niezapomniane! 📖💫

Cieszymy się, że mogliśmy razem cieszyć się magią książek, które wciąż pozostają źródłem inspiracji i wiedzy. Niech literatura zawsze towarzyszy nam na naszej edukacyjnej ścieżce. 📚❤️ #DzieńKsiążki #Literatura #ZSCKRNowyTarg #CzytanieToRadość”.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH