Charytatywny kiermasz ciast

Charytatywny kiermasz ciast 1024 577 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W dniach 8.03. – 9.03 odbył się charytatywny kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc przy zakupie sprzętu medycznego dla uczennicy naszej szkoły.

Początkowo kiermasz zaplanowany był tylko na Dzień Kobiet, jednak odzew społeczności szkolnej był tak wspaniały (otrzymaliśmy aż 26 blach ciast/ciastek/muffinek-wszystko przepyszne!), że odbył się także dzisiaj.

Bardzo dziękujemy wszystkim za poświęcony czas i serce włożone w upieczenie tych wszystkich słodkości! Dziękujemy wszystkim kupującym, których hojność nieraz nas zaskoczyła. To na pewno nie ostatnie tego typu wydarzenie, kiedy tak wspaniale łączy się przyjemne z pożytecznym 🙂 Do następnego!

 

 

 

Anna Kamińska i Anna Włodarczyk

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH