Kwiaty od Kamilki – przez ręce wolontariuszy z naszej szkoły

Kwiaty od Kamilki – przez ręce wolontariuszy z naszej szkoły 1024 673 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Kilkunastu wolontariuszy z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego wraz z panią Anną Radwańską ruszyło wczoraj z rynku na nowotarskie ulice, rozdając setki kolorowych tulipanów i ulotek informujących o sytuacji Kamilki oraz zachęcając do wpłat na pomoc dziewczynce.

To organizowana w Dzień Kobiet kolejna odsłona akcji zbiórki na terapię genową dla dwuletniej Kamilki Gil, u której w ubiegłym roku zdiagnozowano SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Dziewczynka ma szansę wstać na nóżki, jeśli odpowiednio szybko zostanie u niej zastosowana innowacyjna terapia genowa, która jest niewyobrażalnie droga.

Kamilka jest podopieczną Fundacji „Serca dla Maluszka” – jej leczenie i rehabilitację można wesprzeć, wpłacając jakąkolwiek darowiznę.

Więcej informacji o Kamilce i o tym, jak można pomóc: https://www.siepomaga.pl/kamila-sma a także TUTAJ