„Rolnik” na pudle

„Rolnik” na pudle 1024 768 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W dniu 08.03.2023 r. odbyła się LICEALIADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM- turniej drużynowy chłopców i dziewcząt.
W turnieju chłopców startowało 8 drużyn. Rolnika reprezentowali Bigos Mateusz oraz Remiasz Krzysztof. Panowie mimo szczerych chęci i pełnego zaangażowania zajęli 7 miejsce. Mamy powody do dumy, ponieważ był to pierwszy turniej naszych reprezentantów, na którym zdobyliśmy bezcenne doświadczenie.

Dziewczyny natomiast w składzie: Mozdyniewicz Natalia, Franciotti Giorgia oraz Stożek Katarzyna na 7 drużyn zajęły wysokie 3 miejsce. „Nasza drużyna uległa tylko zawodniczkom klubowym  pokazując piękna, waleczną i zaciętą postawę podczas gry. Dziewczyny pokazały że mają charakter”- relacjonuje opiekun Daniel Suski.