DARMOWE SPOTKANIA- UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE

DARMOWE SPOTKANIA- UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE 640 426 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Szanowni Państwo,

W ramach realizacji założeń wsparcia młodzieży borykającej się z uzależnieniami behawioralnymi Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna Magnolia w Rybniku wdraża cykl darmowych spotkań on-line dla Rodziców i Opiekunów, którzy podejrzewają u swojego dziecka uzależnienie od gier komputerowych, mediów społecznościowych, komputera, telefonu, Internetu lub dostrzegają niepokojące sygnały zmierzające do uzależnienia.

Przez dwa najbliższe miesiące będą odbywały się  cyklicznie darmowe spotkania on-line dla Rodziców i Opiekunów, w każdą środę, o godz.20.00, rozpoczynając od pierwszej środy października, czyli 04.10.2023r.

Spotkania poprowadzą terapeuci oraz psychiatrzy z 20-letnim doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi.

Specjaliści omawiać będą kluczowe zagadnienia z obszaru uzależnień, które najczęściej można zaobserwować u osób z problemami behawioralnymi, i to bez względu na wiek.

Na spotkaniach specjaliści omówią czym są uzależnienia i jak sobie z nimi radzić, jak zarządzać czasem aby skierować zainteresowania poza świat wirtualny, a jeżeli wszelkie środki zostały wyczerpane, to jak i gdzie szukać wsparcia.

Po każdym spotkaniu online będzie panel dyskusyjny 15 minutowy, podczas którego Terapeuci będą odpowiadać na pytania zadane na czat`cie.

Wystarczy zapisać się raz na darmowe spotkanie aby mieć dostęp do całego cyklu 9 spotkań:

https://livewebinar.com/579-366-824

Z poważaniem, pedagodzy szkolni

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH