Dziewczyny na politechniki

Dziewczyny na politechniki 600 227 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

Dziewczyny!

Stoicie przed decyzją wybrania właściwego kierunku studiów? Chciałybyście studiować kierunek przyszłości, który da Wam super pracę, którą będziecie kochać i dzięki której będzie się czuć bezpieczne ekonomicznie?

Mamy dla Was wydarzenie, które pomoże Wam podjąć decyzję i pokaże wszystkie najlepsze opcje!

Zapraszamy na Dzień Otwarty w ramach akcji „Dziewczyny na Politechniki” i „Dziewczyny do ścisłych” pod nazwą „Kierunki Przyszłości 2021”!

Rekordowa liczba uczelni technicznych i wydziałów ścisłych uniwersytetów z całej Polski – bo aż 20! – będzie tam z nami już 22 kwietnia!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wszystko odbędzie się na dedykowanej plaftformie eventowej, w 100% online i w 100% bezpłatnie. Siedząc wygodnie w swoim domu możecie :

  • Poznać Kierunki Przyszłości – opowiemy Wam o kierunkach studiów, które będą miały znaczący wpływ na przyszłość naszego świata
  • Odkryć „swój kierunek” podczas Kierunkowskazu Kariery – opowiemy o 30 kierunkach, każdy przedstawiony w 3 minuty przez studentki uczelni technicznych i kierunków ścisłych. Zapowiada się super zabawa!
  • Porozmawiać 1:1 ze studentką interesującej Was uczelni/kierunku w Strefie Mentoringowej – czyli: wszystko, co chciałabyś wiedzieć o studiowaniu, ale bałaś się zapytać.
  • Wziąć udział w wybranych z 23. warsztatów w czterech ścieżkach tematycznych, które pozwolą Wam odkryć i rozwinąć zainteresowania
  • Porozmawiać z przedstawicielami 20 najlepszych uczelni w Polsce i wypytać o wszystkie szczegóły rekrutacji, uczelni i kierunków!

Do zobaczenia (online) 22 kwietnia!

 

Zapraszamy!

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH