.

DZIEŃ OTWARTY

Co? Gdzie? Kiedy?

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, w trosce o państwa bezpieczeństwo Dzień Otwarty w ZSCKR Nowy Targ został odwołany.

Mamy Wicemistrzostwo Polski!

Sport

Wicemistrzostwo Polski w halowej piłce nożnej chłopców!

Mamy Wicemistrzostwo Polski!

Wielki sportowy sukces odniosła  nasza szkoła Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu. W turnieju finałowym Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej chłopców, który odbył się 7 marca 2020 r. w Potoczku /woj. lubelskie/ nasi uczniowie zajęli 2 miejsce i zostali wicemistrzami Polski.

"Pszczoły w służbie…” prelekcja

Wydarzenia

Na początku marca b.r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu uczniowie z klasy I i II technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii i technik agrobiznesu zbliżyli się do tematu pszczół.

Stypendia motywacyjne

Wydarzenia

Stypendia motywacyjne dla najlepszych w ZSCKR Nowy Targ

Stypendia motywacyjne

2 marca 2020 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów motywacyjnych. Otrzymali je uczniowie, którzy w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 uzyskali najwyższą średnią ocen w danym kierunku kształcenia.

Wyróżnieni uczniowie, którzy odebrali z rąk pani dyrektor Agnieszki Topolnickiej nagrody finansowe ufundowane przez Radę Rodziców:

Krwidawanie w ZSCKR

Wydarzenia

Krwidawanie w ZSCKR

W środę 4 marca b.r. w ZSCKR im. A Suskiego w Nowym Targu odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. W wydarzeniu wzięło udział ponad 40 dawców. Udało się zebrać prawie 18 litrów tego cennego daru. Dobrą atmosferę zapewniała bardzo sympatyczna załoga nowotarskiego RCKiK oraz sponsorzy posiłków i gadżetów. Ważnym akcentem był fakt, że oprócz uczniów dawcami byli również absolwenci oraz pracownicy szkoły.