Żonkilowa akcja – Pola Nadziei w naszej szkole

Żonkilowa akcja – Pola Nadziei w naszej szkole 1024 768 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W miniony piątek, tj. 15 września 2023 r. w naszej szkole wolontariat zorganizował żonkilową akcję, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych, będących u kresu życiowej drogi oraz pozyskiwanie funduszy na działalność Hospicjum. Szczególne znaczenie ma wymiar edukacyjny akcji skierowany do dzieci i młodzieży dla uwrażliwienia najmłodszych członków społeczeństwa na potrzeby osób chorych, starszych i niepełnosprawnych. Wolontariusze z naszej szkoły w miniony piątek,  kwestowali  w dniu spotkania z rodzicami, dzięki czemu cała szkolna społeczność miała możliwość przyłączyć się do żonkilowej akcji oraz wesprzeć dzieło Fundacji Adama Worwy.  Dochód przeznaczony zostanie na wsparcie podopiecznych w hospicjum. Dziękujemy za okazane wsparcie i za to, że mogliśmy liczyć na Państwa otwarte serca. Wasza hojność i gotowość do niesienia pomocy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Z całego serca dziękuje Ekipa Rolnika