.

Powiatowa Licealiada w snowboardzie

Powiatowa Licealiada w snowboardzie

W dniu 20.02.2019r. odbyła się Powiatowa Licealiada w snowboardzie w kompleksie narciarskim „Beskid” w Spytkowicach. W zawodach tych wzięło udział 8 uczniów Naszej szkoły: chłopcy: Bryniarski Oskar, Rafacz Bartłomiej, Zapotoczny Kacper oraz Zborowski Szymon, dziewczyny: Kowalcze Małgorzata, Sarna Justyna, Sarna Wioleta oraz Wolska Justyna.

Organizator przewidział 1 przejazd, po którym najlepsza  dwunastka z grupy chłopców i dziewcząt walczyła o zwycięstwo i awans do zawodów wojewódzkich. Na trasie panowały ciężkie warunki ze względu na dodatnie temperatury oraz trudną trasę. Poziom zawodników był w mojej ocenie bardzo wyrównany a 5 zawodników Naszej szkoły uzyskało awans do zawodów wojewódzkich są to: Zborowski Szymon, Rafacz Bartłomiej, Kowalcze Małgorzata, Wolska Justyna oraz Sarna Justyna. Ponadto z klasyfikacji indywidualnej wyłoniono trzy najlepsze czasy do klasyfikacji drużynowej i tak chłopcy zajęli 4 miejsce a dziewczyny 3 miejsce stając na podium. W klasyfikacji indywidualnej najwyżej uplasowała się Kowalcze Małgorzata zajmując 5 miejsce a z chłopców Zborowski Szymon zajmując 9 miejsce.

Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia na zawodach wojewódzkich. Opiekun Daniel Suski.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie karnetów oraz Pana Dyrektora za udostępnienie busa, którym pojechaliśmy na zawody.