.

Licealiada w siatkówce

Sport

Licealiada Powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 15 marca 2019 r. na obiekcie sportowym „ Mechanika" w Nowym Targu rozegrano finały w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt, gdzie nasze uczennice zakwalifikowały się po zajęciu 2 miejsca w rozgrywkach miejskich. W turnieju wystąpiło 6 najlepszych drużyn z powiatu nowotarskiego, które zostały podzielone na dwie grupy.

Memoriał im.Legionistów Podhalańskich

Sport

W czwartek 8 marca reprezentacja naszej Szkoły brała udział w zawodach narciarskich – I Memoriale imienia Legionistów Podhalańskich. Memoriał został zorganizowany dla upamiętnienia kilkuset ochotników z regionu Podhala, którzy wstąpili do Legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego i swoim poświęceniem i walką przyczynili się odzyskaniu przez Polskę Niepodległości po 123 latach zaborów. Organizatorem zawodów była Pani poseł Anna Paluch, a rywalizacja odbyła się na stoku narciarskim w miejscowości Czerwienne.

Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów i wszyscy zaprezentowali się w znakomity sposób. W kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Aleksandra Cyrwus z klasy II TTŻ, a drugie miejsca zajęła Karolina Kardaś z I TW. W kategorii chłopców brązowy medal zdobył Krystian Wilczek (I TW), a Damian Goryl (III TŻiUG/TA) uplasował się na 6 pozycji. Opiekunem na zawodach był pan Marcin Węgrzyn. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Narciarstwo alpejskie

Sport

Powiatowa Licealiada w narciarstwie alpejskim

W dniu 28.02.2019r. odbyła się Powiatowa Licealiada w narciarstwie alpejskim w Ośrodku Narciarskim Czorsztyn Ski Kluszkowce. Do zawodów zgłoszonych zostało 8 uczniów naszej szkoły. Spośród dziewcząt reprezentowały nas Cyrwus Aleksandra kl.2TTŻ, Zagata Małgorzata kl.2aTŻiUG, Kowalcze Małgorzata kl.3TŻiUG oraz Kardaś Karolina kl.1TW, a w kategorii chłopców Wilczek Krystian kl.1TW, Goryl Damian kl.3TŻiUG/TA, Kiełbasa Jakub kl.3TW i Młynarczyk Marcin kl.1 BR.