Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę 1024 766 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

W dniu 21 kwietnia br. maturzyści naszej szkoły wraz z paniami katechetkami i wychowawczyniami oraz księdzem proboszczem parafii św. Katarzyny udali się na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. W programie pielgrzymki była droga krzyżowa na jasnogórskich wałach, krótkie zwiedzanie sanktuarium oraz msza święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Wacława Depo, w której uczestniczyli również maturzyści z Radomia i Tarnowa. Wielu spośród naszych uczestników pielgrzymki miało okazję pierwszy raz odwiedzić  to najważniejsze polskie sanktuarium maryjne i pomodlić się przed cudownym obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Piękna, słoneczna, wiosenna pogoda była dodatkowym atutem wyjazdu.

Joanna Sordyl