.

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019 powoli przechodzi do historii. Słońce, plaża, góry, las i wakacyjna beztroska czekają już teraz.

Wielu uczniów naszej szkoły otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, a 26 zostało odznaczonych brązowymi  odznaki z logo szkoły za wzorową frekwencję. Byli też uczniowie uhonorowani nagrodami za wyniki w nauce oraz osiągnięcia w konkursach i olimpiadach. Najlepsza z najlepszych to ponownie Anna Kaczmarczyk z klasy III technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu. Uzyskała ona najwyższą średnią ocen w szkole i otrzymała srebrną odznakę z logo szkoły za stuprocentową frekwencję.

Wszystkim serdecznie  gratulujemy zarówno tych dużych,  jak i tych mniejszych sukcesów.

Koniec roku to także czas rozstań i pożegnań. Podczas uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego rozstaliśmy się z absolwentami klasy III zasadniczej szkoły zawodowej kształcącej w zawodzie kucharz.  Szczególnie poruszającym momentem było pożegnanie Pani Dyrektor Stanisławy Bulandy, do której z serdecznymi słowami podziękowania za wieloletni trud zwrócili się rodzice i młodzież. Mowa pożegnalna Pani Dyrektor zawierająca przesłanie oparte na pięciu prostych, a zarazem magicznych, bardzo ważnych w życiu słowach: dzień  dobry, przepraszam, proszę, dziękuję i do widzenia - to swoisty drogowskaz dla nas na kolejne lata.

Słowami Pani Wicedyrektor Agnieszki Topolnickiej wyruszamy na wakacje z życzeniami radosnego i bezpiecznego odpoczynku i z nadzieją na powrót do zdrowia Pana Dyrektora Mariana Nowaka.