.

STUDNIÓWKA 2018

Wydarzenia, Aktualności

"ZA STO DNI MATURA"

STUDNIÓWKA 2018

ale wcześniej uczniowie i nauczyciele bawili się na tradycyjnej zabawie. Było uroczyście, wesoło i sympatycznie humory dopisywały wszystkim uczestnikom do białego rana.

Życzenia pomyślnie zdanych egzaminów oraz sukcesów w dorosłym życiu dla wszystkich maturzystów przekazał Pan Dyrektor  mgr inż Marian Nowak, były  podziękowania od maturzystów dla wychowawców i nauczycieli.

Nie zabrakło tradycyjnego  poloneza oraz  programu artystycznego przygotowanego przez uczniów. Szampańska zabawa trwała do białego rana.

Poniżej mała galeria zdjęć, większa na profilu facebookowym, zapraszamy

DNI OTWARTE 2018

Wydarzenia, Aktualności

„ Rolnik” otworzył swoje podwoje dla Gimnazjalistów

DNI OTWARTE 2018

W dniu 9 lutego 2018 roku odbył się Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego na Kokoszkowie. Z radością spieszymy donieść, że takich tłumów u nas dawno nie było. Kto był, ten wie.

 W trakcie zwiedzania, uczniowie odkrywali tajniki poszczególnych zawodów. Bezpośredni kontakt z uczniami i nauczycielami oraz filmiki promujące kierunki kształcenia w ZSCKR
w przystępny sposób ukazały wszechstronność oferty szkoły. Uczniowie zwiedzali pracownie, oglądali prezentacje poszczególnych zawodów:

  • technikum architektury krajobrazu
  • technikum turystyki wiejskiej
  • technikum agrobiznesu
  • technikum żywienia i usług gastronomicznych
  • technikum technologii żywności
  • technikum weterynarii
  • szkoły branżowej w zawodzie kucharz

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Wydarzenia, Aktualności

– „Piernikowa gratka dla Babci i Dziadka”.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 22 stycznia 2018 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu wraz z opiekunem panią Beatą Wacławiak odwiedzili podopiecznych Zakładu Opieki Leczniczej w nowotarskim szpitalu. Wolontariusze do szpitala   udali się z wizytą, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

Atmosfera tego niecodziennego spotkania była bardzo ciepła i rodzinna. Seniorzy zostali obdarowani słodkościami – piernikami w kształcie serduszek. Piernikowe prezenty to oczywiście wypiek własny uczniów  na szkolnej kuchni.

 Pierniki w kształcie serca i od serca młodzież wręczała Babciom i Dziadkom winszując im wszystkim dużo zdrowia oraz samych słodkich i szczęśliwych dni w życiu.