.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

25 maja 2018 roku  weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO – polski skrótowiec), które nakłada na instytucje i firmy obowiązek opracowania systemu ochrony danych osobowych.

Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Rolniczego w Nowym Targu z siedzibą przy ulicy Kokoszków 71. Z administratorem danych osobowych można się skontaktować poprzez adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz serwis internetowy nie przetwarza Państwa danych osobowych, są one jedynie zawarte w plikach COOKIES. Użytkownik serwisu może zmienić ustawienie w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików „cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenie użytkownika. Pełna informacja jest dostępna w ustawieniach oprogramowania przeglądarki internetowej.