.

„ZSCKR Nowy Targ – umiejętności są szansą Twojej przyszłości”

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020

 
Od poniedziałku 05.03.2018 do 15.03.2018 można składać do kierownika pnz deklaracje uczestnictwa w projekcie obejmującym zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Każdy może zadeklarować udział w najwyżej dwóch kursach. do wyboru są następujące kursy: prawa jazdy kat B, florystyczny, Inseminacji bydła, barman kelner, barista. dodatkowo można deklarować kurs rachunkowości rolnej, komputerowego wspomagania zakładów gstronomicznych i gospodarstw agroturystycznych, komputerowego projektowania ogrodów.
 
Ponadto można deklarować udział w płatnych stażach zawodowych które realizowane będą w okresie wakacji. Należy zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Deklaracje u kierownika pnz.
 
 
kierownik pnz Stanisław Buła

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.