.

Z tęsknoty za…

.. zakwitły kaktusy na Kokoszkowie

Z tęsknoty za…

Z tęsknoty za uczniami, nauczycielami i za wyjątkową atmosferą panująca w szkole w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu cudownie zakwitły kaktusy. I wcale nie chodzi tu o drobne kwiatuszki. Ozdobą naszych kaktusów doniczkowych są piękne, wyraziste kwiaty.

Postanowiliśmy, że nie będziemy szukać w kalendarzu specjalnej daty tylko już dziś wszystkim przesyłamy nasze kwiaty.

Ten rok jest wyjątkowy, dlatego my również nietypowo wkrótce powitamy absolwentów na egzaminie maturalnym. Zamiast kwitnących kasztanów będą powitalne kwitnące kaktusy, które iście  po królewsku prezentują się na szkolnych parapetach.

Ciepło pozdrawiamy wszystkich nauczycieli i uczniów szkoły. Mamy nadzieję, iż wkrótce osobiście przekonają się, że kwiaty naprawdę tak pięknie zakwitły z tęsknoty za nimi.

Szczególne, kwiatowe pozdrowienia kierujemy również w stronę absolwentów szkół podstawowych. Wszystkim, którzy chcieliby w przyszłości poznać atmosferę naszej szkoły na Kokoszkowie oraz przekonać się jak gotujemy, jak dbamy o zwierzęta i jak pielęgnujemy kwiaty zachęcamy do składania wniosków o przyjęcie do ZSCKR w terminie od 16 czerwca 2020 r.  

Zapraszamy do technikum kształcącego w zawodach: technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności, technik agrobiznesu, technik architektury krajobrazu, technik turystyki na obszarach wiejskich. Prowadzimy również nabór do Branżowej szkoły I stopnia kształcącej w zawodzie kucharz.

Poszukiwaczy wiedzy, umiejętności praktycznych i dobrego klimatu zapraszamy do nas…

 

                                                            ...  z kwiatowym pozdrowieniem z Kokoszkowa