.

Pożegnanie absolwentów

Pożegnanie absolwentów

W dniu 10.06 b.r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego odbyło się uroczyste zakończenie klas maturalnych.

Dzień zakończenia nauki w szkole na Kokoszkowie miał wyglądać zupełnie inaczej, ale pandemia pokrzyżowała nasze plany. Nie zmieniło to jednak faktu, że jak co roku pożegnanie absolwentów było ważnym przeżyciem zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.

Pani dyrektor Agnieszka Topolnicka w imieniu całej społeczności szkolnej pogratulowała WSZYSTKIM  ABSOLWENTOM  sukcesu jakim jest ukończenie szkoły. Oto przesłanie p. dyrektor dla maturzystów - „Bądźcie wierni ideałom młodości, rozwijajcie swoje pasje  i  zainteresowania, kroczcie śmiało przez życie. Niech Waszym orężem w walce o  miejsce w życiu będzie dobroć, uczciwość, profesjonalizm i mądrość. Życzę Wam sukcesów w dalszej nauce i pracy”.

Przedstawiciel absolwentów podziękował Dyrekcji szkoły, nauczycielom i wychowawcom życząc, aby ich trudny i wymagający zawód przynosił im dużo satysfakcji i aby zawsze mieli szacunek, sympatię i wdzięczność swoich uczniów.

Szczególnie ciepłe słowa w imieniu wychowawców p. Grażyna Krauzowicz – Klich skierowała w stronę absolwentów.

Kulminacyjnym punktem tej nietypowej akademii było uhonorowanie najlepszych abiturientów. Za wybitne osiągnięcia wręczono cenne nagrody tj. odznaki z logo szkoły: 2 złote, 8 srebrnych i 4 brązowe. Absolwenci otrzymali również nagrody i dyplomy za dobre wyniki w nauce oraz czynny udział w życiu społeczności szkolnej.

Ogromnym wyróżnieniem dla absolwentki technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu była specjalna nagroda Burmistrza Miasta Nowy Targ dla najlepszej absolwentki 2019/2020. Nagrodę osobiście wręczył p. Grzegorz Watycha – Burmistrz Miasta Nowy Targ, który swoją obecnością zaszczycił naszą akademię.

Drodzy absolwenci, idźcie w świat pełni entuzjazmu i otwartości na drugiego człowieka.

Powodzenia!