.

FESTIWAL ZAWODÓW 2018

Festiwal Zawodów - szósta edycja, 22-24 marca 2018 r., Kraków

FESTIWAL ZAWODÓW 2018

W dniach 22-24 marca odbyły się po raz szósty targi edukacyjne „Festiwal Zawodów w Małopolsce” w hali Expo przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Jak co roku stoiska Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu budziły  wielkie zainteresowanie i ciekawość młodzieży.

Prezentowaliśmy stanowiska w kilku branżach, a w szczególności : Technikum Turystyki Wiejskiej, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Architektury Krajobrazu.  Tematami przewodnimi były „ Szlakiem regionalnych produktów” oraz  „ Zdobienie wnętrz ogrodowych lampionami i donicami”.

 

 

Przygotowaliśmy stanowiska w formie warsztatów, a mianowicie: ręczne zdobienie jaj wielkanocnych, finezyjne składanie ręczników, zdobienie ciastek, mazurków oraz bab wielkanocnych.  Swoją innowacyjnością przyciągały uwagę ręcznie malowane donice ogrodowe i lampiony.

 Nasi partnerzy w zakresie szkolenia praktycznego tj. Hotel „Nosalowy Dwór” i Hotel „Belvedere” z Zakopanego oraz  Hotel „Bania z” z Białki Tatrzańskiej specjalnie na „Festiwal zawodów” przygotowali  do degustacji świąteczne wypieki, które cieszyły oko, ale przede wszystkim były wspaniałą kompozycją smaków dla podniebienia. Łasuchom i zwolennikom słodkości ciężko było obojętnie przejść obok naszego stoiska w Krakowie.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas targów i mamy nadzieję, iż prezentacje naszych kierunków kształcenia pomogą Wam podjąć trafną decyzję o wyborze dalszej ścieżki edukacyjno-

Dużą galeria zdjęć dostępna na naszym profilu facebookowym zapraszamy do obejrzen                                                                                    

ZSCKR Nowy Targ

ia

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.