.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

– „Piernikowa gratka dla Babci i Dziadka”.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 22 stycznia 2018 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu wraz z opiekunem panią Beatą Wacławiak odwiedzili podopiecznych Zakładu Opieki Leczniczej w nowotarskim szpitalu. Wolontariusze do szpitala   udali się z wizytą, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

Atmosfera tego niecodziennego spotkania była bardzo ciepła i rodzinna. Seniorzy zostali obdarowani słodkościami – piernikami w kształcie serduszek. Piernikowe prezenty to oczywiście wypiek własny uczniów  na szkolnej kuchni.

 Pierniki w kształcie serca i od serca młodzież wręczała Babciom i Dziadkom winszując im wszystkim dużo zdrowia oraz samych słodkich i szczęśliwych dni w życiu.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.