.

…bo uczyć się warto - najlepsi w ZSCKR

…bo uczyć się warto - najlepsi w ZSCKR

Od kilku lat uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu, którzy osiągają najwyższe wyniki w nauce w danym zawodzie, zostają dwa razy w roku wyróżnieni nagrodami pieniężnymi ufundowanymi przez Radę Rodziców. 10 września za drugie półrocze roku szkolnego 2019/2020 uhonorowani zostali Małgorzata Zagata z technikum żywienia i usług gastronomicznych, Paulina Ryza z technikum weterynaryjnego, Karina Luberda z technikum architektury krajobrazu, Maria Janczy z technikum technologii żywności, Gabriel Żołdak z technikum agrobiznesu, Justyna Fąfrowicz z technikum turystyki na obszarach wiejskich i Zuzanna Rączka z Branżowej szkoły I stopnia. Uroczystego wręczenia nagród dokonał dyrektor szkoły Łukasz Fudala. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkich uczniów zachęcamy do podjęcia wyzwania i ubiegania się o nagrodę w rozpoczętym właśnie roku szkolnym, bo warto.