.

„…aby na piersi zawisło szczere złoto”

„…aby na piersi zawisło szczere złoto”

Z dumą i radością informujemy, iż do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu właśnie dotarły, zamówione wcześniej złote odznaki z logo szkoły.

Jeżeli komuś brakuje motywacji do nauki to przypominamy, że w ZSCKR Nowy Targ warto się uczyć choćby po to, aby na piersi zawisło szczere złoto.

Drodzy uczniowie, jeżeli lubicie otaczać się blaskiem tego szlachetnego kruszcu to logo szkoły ze złota będzie dla WAS idealną nagrodą. Będzie to cenna pamiątka na lata, która będzie mieć również wartość historyczną.

Złote odznaki z logo szkoły to specjalna i prestiżowa nagroda dla absolwentów szkoły, którą funduje Rada Rodziców.

Zgodnie ze Statutem Szkoły złotą odznaką uhonorowany zostaje najlepszy absolwent ze wszystkich typów szkół, który spełnia następujące kryteria: średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły min. 5.0, wzorowe zachowanie oraz osiągnięcia szkolne...

Złotą odznakę otrzymuje również absolwent, który uzyskał najwyższą frekwencję w ciągu całego cyklu nauczania (co najmniej 95%) i co najmniej ,,bardzo dobrą” ocenę z zachowania.

Aby tradycji stało się zadość w czerwcu najlepszym absolwentom roku szkolnego 2019/2020 zostaną wręczone złote odznaki z logo szkoły.

Wyjątkowa atmosfera plus złota odznaka - czy jest na Podhalu druga szkoła taka?