.

Wakacje znów będą…

bezpieczne wakacje - szkolenie online

Bezpieczne wakacje? Zdecydowanie tak! Zwłaszcza w tym szczególnym roku.

Pandemia koronawirusa to czas zupełnie niecodzienny dla nas wszystkich i warto już dziś przemyśleć i zaplanować bezpieczny wypoczynek z zachowaniem wymaganych środków ostrożności.

Wszystkich tych, którzy czują się niepewnie w temacie „BEZPIECZEŃSTWO” serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach online, które prowadzą specjaliści z ZSCKR Nowy Targ.

W ramach Ogólnopolskiej Akcji Prewencyjnej Pomoc To Moc, we współpracy z PZU, przedstawiciele  Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Rolniczej PRO FUTURO oraz nauczyciele z ZSCKR Nowy Targ opracowali cykl szkoleń online dotyczących bezpieczeństwa i zdrowia.

”ZDROWA i BEZPIECZNA RODZINA” to główne motto tych spotkań. Są to wartości o które nieustannie musimy dbać, chronić je i pielęgnować. Szkolenia online są doskonałą okazją, aby pochylić się i zwrócić szczególną uwagę właśnie na te tematy. 

Wspólne przedsięwzięcia w zakresie szkoleń online w znacznym stopniu przyczynią się do zapobiegania i zmniejszania skutków zdarzeń losowych. Szkolenia te ukierunkowane są na potrzeby otoczenia i prowadzą do ograniczenia zagrożeń oraz poprawę bezpieczeństwa i zdrowia.

Zachęcamy do udziału w tych wykładach, bo jesteśmy przygotowani, aby w  wyczerpujący sposób udzielić odpowiedzi na konkretne pytania i wątpliwości z zakresu BEZPIECZEŃSTWA.

                                                                                       PRO FUTURO i ZSCKR Nowy Targ

 

WIEDZA TO NASZA SIŁA