.

Dobra woda, zdrowia doda!

Wydarzenia

Dobra woda, zdrowia doda!

Małe kroczki w trosce o środowisko naturalne też mają znaczenie. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu w miejsce dotychczasowych dystrybutorów wody w plastikowych pojemnikach  zamontowano dwa poidła- pitniki, czyli urządzenia do poboru wody pitnej firmy Murdock.

Szachowe Mikołajki

Aktualności

Szachowe Mikołajki

W dniu 5 grudnia trójka uczennic naszej szkoły Klaudia Buja, Sandra Jaworska i Magdalena Plewa z klasy II Technikum Weterynaryjnego wcieliły się w rolę Św. Mikołaja, Aniołka i Diabełka i wraz z opiekunem, panem Piotrem Jarząbkiem złożyły wizytę w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu. Tam swoją obecnością sprawiły dzieciom grającym w szachy, jakże miłą i radosną niespodziankę. Ponadto, wręczały im zaproszenie na III Turniej Mikołajkowy, który odbył się 8 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury. Uśmiechnięte buzie i radość dzieci była dla nas największą nagrodą. Dziękujemy im za ten wspaniały gest mikołajkowy!

PRACA

Praca, SZKOŁA

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH - WETERYNARYJNYCH

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Suskiego w Nowym Targu zatrudni na stanowisko:

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - weterynaryjnych

Wymagania:

  • ukończone kierunkowe studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
  • umiejętności indywidualizacji nauczania
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dostatecznym

Pełna informacja w załączniku:

 

EGZAMINY ZAWODOWE

Co? Gdzie? Kiedy?

EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE - STYCZEŃ 2019

UWAGA !!!
w dniach 9 i 10 Stycznia 2019r. odbędą się EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE. Szczegółowe harmonogramy znajdują się w zakładce EGZAMINY -> EGZAMIN ZAWODOWY.

MIKOŁAJ W SZPITALU

Aktualności

MIKOŁAJ W SZPITALU

Dnia 6 grudnia 2018 roku my - uczniowie klasy 3 o profilu technik weterynarii wraz ze szkolnym kołem Caritas, zostaliśmy Mikołajami. Odwiedziliśmy oddział geriatryczny oraz rehabilitacji Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego imienia Jana Pawła II. Rozdawaliśmy pacjentom wykonane przez nas własnoręcznie rzeźby aniołków z masy solnej oraz tekturowe choinki, a także kartki z życzeniami świątecznymi. Jednak najważniejsze było tych kilka ciepłych słów oraz chwila uwagi poświęcona pacjentom. Mamy nadzieję, że przynajmniej w niewielkim stopniu rozjaśniliśmy ten dzień tym najbardziej samotnym.

"Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje". Św. Jan Paweł II

PODWÓJNE ZŁOTO W PŁYWANIU!

SZKOŁA, Sport

LICEALIADA POWIATOWA W PŁYWANIU

PODWÓJNE ZŁOTO W PŁYWANIU!

W doskonałych nastrojach wracamy z Licealiady powiatowej w pływaniu, która odbyła się w zeszły piątek na nowotarskim basenie. Nasza skromna reprezentacja składająca się jedynie z dwóch osób zrealizowała 110% normy i z zawodów przywiozła dwa złote medale. W konkurencji chłopców na 50 metrów stylem dowolnym bezapelacyjnie zwyciężył Krystian Wilczek z klasy 1 TW. O ile wynik Krystiana był do przewidzenia, gdyż znajdował się on w gronie faworytów do zwycięstwa, to pierwsze miejsce Aleksandry Cyrwus (2 TTŻ) na 50 metrów stylem grzbietowym trzeba uznać za miłą niespodziankę. Ola po doskonałym starcie objęła prowadzenie i nie oddała go do samej mety.  Serdecznie gratulujemy naszym Mistrzom i czekamy na kolejne ich starty.