.

Projekt "Wiedza to nasza siła"

PROJEKTY, Aktualności

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Rolniczej PRO FUTURO w partnerstwie z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu rozpoczyna realizację projektu „WIEDZA TO NASZA SIŁA", który otrzymał dofinansowanie w kwocie 79 640,00 zł w ramach ogólnopolskiej akcji PZU "POMOC TO MOC".

Projekt ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży poprzez innowacyjne zajęcia edukacyjno-szkoleniowe z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa w górach i bezpieczeństwa wśród zwierząt.

UWAGA! KONKURS!

Co? Gdzie? Kiedy?, Aktualności

 

Plakat

KONKURS NA NOWĄ SZATĘ GRAFICZNĄ STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY

Drodzy uczniowie i pracownicy szkoły;
Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców ogłasza konkurs na
zaprojektowanie strony internetowej naszej szkoły.

Co należy zrobić?

BĄDŹ EKO!

Wydarzenia

SEGREGUJ ODPADY

Dbanie o przyrodę zaczyna się od wyrzucenia plastikowej butelki do odpowiedniego pojemnika. W trosce o środowisko naturalne Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego wprowadza nowy system segregowania odpadów. Już w lutym na szkolnych korytarzach pojawią się odpowiednio oznaczone kosze.

Pamiętaj!

  • niebieski na papier,
  • żółty na tworzywa sztuczne i metal,
  • zielony na szkło,
  • czarny na odpady zmieszane.

Dodatkowe informacje dotyczące selektywnej zbiórki odpadów znajdziesz w ulotkach poniżej.

 

SEGREGACJA ODPADÓW 1

SEGREGACJA ODPADÓW 2

 

Kształcimy zawodowo!

PROJEKTY, Aktualności

Kształcimy zawodowo!

Rok szkolny 2019/2020 to ostatni etap realizacji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” realizowanego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu. W ramach projektu łącznie 347 uczniów szkoły zdobyło dodatkowe kompetencje, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe na kursach i stażach zawodowych. 14 uczniów otrzymało stypendia na rozwój swoich umiejętności zawodowych.

KONKURS NA DYREKTORA ZSCKR

Praca, Aktualności

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

 

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
ogłasza konkurs
na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu, ul. Kokoszków 71, 34-400 Nowy Targ, woj. małopolskie

 

Pełna treść ogłoszenia >>TUTAJ

Udanych Ferii!

Aktualności

Całej społeczności szkolnej życzymy udanych ferii! Żeby udało się nam wszystkim odpocząć,  naładować baterie i z ochotą wrócić do zajęć. Do zobaczenia za dwa tygodnie!