.

Ogłoszenie

Aktualności

Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu odda działki do wykoszenia i zbioru zielonki bądź wypasu i wykoszenia.

Więcej informacji >>TUTAJ

Wywiadówka dla klas III i IV

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie Rodziców z Wychowawcami

Dnia 06.03.2020r /piątek/

- godz. 16:00

 

III TW/TTW – mgr inż. Urszula Hanula s. 1.22

IV TW – lek. wet. Marzena Ostapczuk s. 0.2 (godzina 16:10)

 

III TTŻ – mgr Agnieszka Ćwikiel s. 1.8

IV TTŻ – mgr Małgorzata Rusinek s. 2.4 (Anna Jachymiak)

 

III TŻiUG a – mgr Magdalena Noworolnik s. 0.4

III TŻiUG b – mgr Zofia Siuta s. 1.6

IV TŻiUG/TA - mgr Grażyna Krauzowicz-Klich s. 1.7

IV TŻiUG – mgr Beata Jarończyk s. 1.21

 

III TAK - mgr inż. Zofia Wójtowicz s. 2.2

IV TAK/ IV TTW – mgr inż. Tomasz Gąsienica-Wawrytko s. 2.6

 

 

 

Pozostali nauczyciele pełnią dyżur w pokoju nauczycielskim

„Bitwa na drobiowe smaki”

Aktualności

„Bitwa na drobiowe smaki”

W dniu 26.02.2020 r. uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu udali się do Katowic, aby tam zaprezentować swoje umiejętności na Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym pt.: „Bitwa na drobiowe smaki”

Główne cele konkursu to: promocja mięsa drobiowego; obalenie mitów na temat szkodliwości mięsa drobiowego (obecność antybiotyków, hormonów GMO); zachęcenie uczniów szkół o profilu gastronomicznym do wykorzystywania mięsa drobiowego w codziennej diecie; rozwijanie umiejętności kulinarnych oraz kreatywności uczniów szkół gastronomicznych.

Tłusty Czwartek

Wydarzenia

Tłusty Czwartek

W  szkole Rolniczej na Kokoszkowie  tradycją już stało się uroczyste świętowanie „Tłustego czwartku”.

Na szkolnej kuchni pachniały faworki i gorące  pączusie nadziewane: marmoladą, powidłami, wiśniami, żurawiną, borówkami, jabłkami, budyniem, serem, orzechami, czekoladą, masą kakaową czy  ajerkoniakiem. Na specjalne zamówienie pojawiły się też pączki nadziane słonym karmelem.

Zimowe mistrzostwa ZSCKR

Sport

Mistrzostwa ZSCKR w Nowym Targu w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Zimowe mistrzostwa ZSCKR

Rekordowa frekwencja towarzyszyła w tym roku Mistrzostwom Szkoły w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Do rywalizacji przystąpiło w sumie 44 uczniów. Zawody odbyły się na stoku narciarskim „Długa Polana” w Nowym Targu. Organizatorzy obawiali się trochę o pogodę, gdyż w godzinach porannych przez Podhale przewinęła się fala ulewnych deszczy, na szczęście na czas zawodów opady ustały, a nawet zza chmurki zaczęło przebijać się słoneczko. W tym roku rywalizację sportową połączono z edukacją młodzieży dotyczącą bezpieczeństwa na stoku i udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku pt. „PZU Pomoc To Moc”. Szkolenie przeprowadził mgr Daniel Suski nauczyciel wychowania fizycznego, a zarazem kandydat GOPR.