.

MISTRZOWIE W KUCHNI

Aktualności

Ziemniak godny „Mistrza w Kuchni” – konkurs kulinarny

MISTRZOWIE W KUCHNI

W dniu 13 marca br. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbyły się kwalifikacje do II edycji Szkolnego Konkursu Kulinarnego pt.; „Mistrzowie w Kuchni”. Do kwalifikacji przystąpiło 30 uczniów z klas gastronomicznych, których zadaniem było rozwiązanie trudnego testu z wiedzy kulinarnej. Do ścisłego finału konkursu zakwalifikowano tylko 6 osób z najwyższą punktacją. W finale konkursu w dniu 29.03.2019 r. wystartowali: Maria Bala, Beata Warniczek, Katarzyna Arendarczyk, Tomasz Gał, Mateusz Furczoń, Myśliwiec Łukasz. Zgodnie z regulaminem uczniowie musieli zmierzyć się z tematem „ ziemniaka” tj.  przygotować danie główne z jego udziałem.

Liczba Pi - happy time

Aktualności

Liczba Pi - happy time

14 marca br. w dzień Liczby Pi nauczyciele matematyki z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu zorganizowali Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów technikum, który odbył się na czterech poziomach.

Do konkursu przystąpiło 24 uczniów. Najlepsze wyniki uzyskali:

  • I miejsce: Polińska Patrycja (kl. IV TTŻ )
  • II miejsce: Zagata Małgorzata (kl. II a TŻiUG)
  • III miejsce: Ślimak Maciej (kl. I TŻiUG/TA)

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców, a nauczyciele po raz kolejny docenili ich wysiłek „szóstką”. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, oczywiście nie tylko z matematyki.

Za rok kolejna edycja konkursu. Zapraszamy!

                                                                   Nauczyciele matematyki w ZSCKR Nowy Targ

DZIEŃ OTWARTY W ROLNIKU

Wydarzenia

DZIEŃ OTWARTY W ROLNIKU

W dniu 21 marca 2019 roku odbył się Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego na Kokoszkowie. Tłumnie przybyli gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych z Podhala i okolic, którzy mogli zapoznać się z ofertą kształcenia i profilami zawodowymi w tej placówce oświatowej.

Licealiada w siatkówce

Sport

Licealiada Powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt

Licealiada w siatkówce

W dniu 15 marca 2019 r. na obiekcie sportowym „ Mechanika" w Nowym Targu rozegrano finały w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt, gdzie nasze uczennice zakwalifikowały się po zajęciu 2 miejsca w rozgrywkach miejskich. W turnieju wystąpiło 6 najlepszych drużyn z powiatu nowotarskiego, które zostały podzielone na dwie grupy.

DZIEŃ OTWARTY

Aktualności

Zapraszamy na dzień otwarty ZSCKR na Kokoszkowie, który odbędzie się w dniu 21 marca 2019 r. (czwartek) w godzinach od 10.00 do 14.00.

Więcej informacji TUTAJ